22-latka omal nie udusiła się przez szalik. Kulisy wypadku w czasie wyścigu gokartów w Kaliszu

i

Autor: andyround62/cc0/Pixabay.com Współwłaściciel toru kartingowego w Kaliszu, na którym doszło do wypadku 22-latki w czasie wyścigu gokartów, postanowił skomentować całe zdarzenie

Niesłychane zdarzenie

22-latka omal nie udusiła się przez szalik. Kulisy makabry w Kaliszu

2022-12-12 7:44

Współwłaściciel toru kartingowego w Kaliszu, na którym doszło do wypadku 22-latki w czasie wyścigu gokartów, postanowił skomentować całe zdarzenie. W sobotę, 10 grudnia, kobieta jechała pojazdem, gdy jej szalik wkręcił się w oś maszyny i zacisnął się na szyi poszkodowanej. 22-latka zaczęła się dusić, dlatego wyścig przerwano. Zabrała ją karetka pogotowia.

22-latka omal nie udusiła się przez szalik. Kulisy wypadku w czasie wyścigu gokartów w Kaliszu

Trwa wyjaśnienie okoliczności wypadku w Kaliszu, w czasie którego 22-latka omal nie udusiła się przez swój szalik. W sobotę, 10 grudnia, kobieta brała udział w wyścigu gokartów na torze kartingowym przy alei Wojska Polskiego. W tym czasie szalik poszkodowanej wkręcił się w oś pojazdu i zacisnął gwałtownie na szyi. Zawody zostały natychmiast przerwane, a na miejsce wezwano służby ratownicze. 22-latka trafiła do szpitala karetką pogotowia - była przytomna. Głos ws. wypadku w Kaliszu zabrał Michał Nowicki, współwłaściciel obiektu w Kaliszu. Mężczyzna mówi, że poszkodowana podpisała wcześniej regulamin obowiązujący na torze kartingowym.

- W dokumencie wyraźnie zaznaczono, że konieczne jest pozbycie się wszystkich luźnych części garderoby, a w szczególności szalików. Na miejscu w dalszym ciągu pracują policjanci. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, poszkodowana trafiła do szpitala. Mamy nadzieję, że kobiecie nic poważnego się nie stało - powiedział tuż po zdarzeniu portalowi Kalisz24.info.pl.

Sonda
Jeździliście kiedyś gokartem?
Kiedyś służył do transportu poczty i prasy. Tunel pod ul. Prostą przestanie istnieć!
Nasi Partnerzy polecają