Leszno. Klientka Kauflanda BRUTALNIE ZAATAKOWANA! Miała zwrócić uwagę na brak maseczki [WIDEO]

i

Autor: Internet/screen z nagrania Leszno. Klientka Kauflanda BRUTALNIE ZAATAKOWANA! Miała zwrócić uwagę na brak maseczki [WIDEO]

Leszno. Klientka Kauflanda ZDZIELONA w twarz przez mężczyznę! Zwróciła mu uwagę na brak maseczki [WIDEO]

2021-04-18 14:32

Klientka Kauflanda w Lesznie została brutalnie zaatakowana przez stojącego w kolejce mężczyznę, który ją uderzył ją pięścią w twarz. Wszystko wskazuje, że poszkodowana zwróciła napastnikowi uwagę na brak maseczki, choć tę wersję wydarzeń potwierdza jeszcze Komenda Miejska Policji w Lesznie. Wideo zajścia w sklepie Kaufland znajduje się w poniższym artykule.

Leszno. Klientka Kauflanda BRUTALNIE ZAATAKOWANA! Miała zwrócić uwagę na brak maseczki

Do zajścia w markecie Kaufland w Lesznie doszło w sobotę (10 kwietnia). W kolejce do kasy najprawdopodobniej doszło do wymiany zdań, która zakończyła się bójką między klientami. Na nagraniu, które znajduje się pod koniec tego artykułu widzimy, jak mężczyzna uderza w twarz stojącą za nim kobietę! Uderzenie było na tyle mocne, że kobieta się przewróciła. Sprawą zajęła się już leszczyńska policja, która interweniowała na miejscu zdarzenia. Co ustalono? 

- Wcześniej prawdopodobnie doszło między tymi osobami do nieporozumienia i wymiany zdań. Policjanci na miejscu wylegitymowali wszystkich uczestników zdarzenia, ustalając ich tożsamość - powiedziała Monika Żymełka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, cytowana przez Radio Eska.

W sprawie zabezpieczono całość zapisu monitoringu, który jest najważniejszym dowodem w sprawie. W najbliższym czasie sprawa trafi do Prokuratury Rejonowej w Lesznie.

ZOBACZ: Leszno. Uderzył klientkę sklepu Kaufland! Ostra reakcja policji [NOWE FAKTY]

CZYTAJ: Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Kto kogo pierwszy uderzył? Zaskakujący komentarz!

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, sprzeczka dotyczyła tego, że mężczyzna stojący w kolejce nie miał założonej maseczki. W myśl art. 217 kodeksu karnego "kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki