Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Kto kogo pierwszy uderzył? Zaskakujący komentarz!

2021-04-19 11:29
Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Kto kogo pierwszy uderzył? Zaskakujący komentarz!
Autor: Internet/screen z nagrania Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Kto kogo pierwszy uderzył? Zaskakujący komentarz!

Awantura w markecie Kaufland zszokowała naszych czytelników. W internecie pojawiło się nagrana, na którym widać, jak mężczyzna brutalnie uderza stojącą za nim kobietę. Wszystko wskazuje, że poszkodowana zwróciła napastnikowi uwagę na brak maseczki. Do sprawy odniosła się żona mężczyzny! Czy to rzuca nowe światło na sprawę?

Leszno. Klientka Kauflanda BRUTALNIE ZAATAKOWANA! Miała zwrócić uwagę na brak maseczki

Do zajścia w markecie Kaufland w Lesznie doszło w sobotę (10 kwietnia). W kolejce do kasy najprawdopodobniej doszło do wymiany zdań, która zakończyła się bójką między klientami. Na nagraniu, które znajduje się pod koniec tego artykułu widzimy, jak mężczyzna uderza w twarz stojącą za nim kobietę! Uderzenie było na tyle mocne, że kobieta się przewróciła. Sprawą zajęła się już leszczyńska policja. Są już pierwsze ustalenia.

Leszno. Klientka Kauflanda BRUTALNIE ZAATAKOWANA! Komentarz rodziny

Jak naprawdę wyglądała cała sytuacja? Z portalem leszno.24.pl skontaktowała się żona mężczyzny, który uderzył kobietę. Przekazała ona, że nagranie nie pokazuje całego zajścia. Lokalny portal nieoficjalnie informuje, że kobieta stojąca w kolejce upomniała mężczyznę o to, że ten nie ma założonej maseczki. Ten pierwotnie miał ją uderzyć w tył głowy, ale tego nie ma na nagraniu. Na wideo widzimy dopiero, jak kobieta szturcha mężczyznę, a ten jej wymierza mocny cios, po którym upada.

ZOBACZ: Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Żaden z pracowników nie zareagował! Mamy komentarz sieci sklepów

- Ta kobieta uderzyła moje dziecko, nie jest to pokazane i powiedziała, że ma głupiego ojca. Policja się tym zajmuje, ta pani co uderzyła moje dziecko tylko sobie pogorszyła. A te osoby, które zamieściły w sieci ten film ze sklepu poniosą karę - przekazała żona mężczyzny, który jest bohaterem nagrania.

W sprawie zabezpieczono całość zapisu monitoringu, który jest najważniejszym dowodem w sprawie. To na podstawie tego nagrania zostaną podjęte kolejne kroki.

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki