Ciężarna kobieta stała na mrozie w pidżamie i płaszczu! Prawda ZSZOKOWAŁA policjantów

2021-02-26 7:42 ago
Ciężarna kobieta stała na mrozie w pidżamie i płaszczu! Prawda ZSZOKOWAŁA policjantów
Autor: pixabay.com Ciężarna kobieta stała na mrozie w pidżamie i płaszczu! Prawda ZSZOKOWAŁA policjantów

Nietypowa interwencja rawickich policjantów. Mundurowi, którzy patrolowali miasto zauważyli stojącą na dworze młodą kobietę. Pomimo, że osoba nie dawała żadnych znaków, że potrzebuje ich pomocy, funkcjonariusze postanowili się zatrzymać i sprawdzić co się stało. Prawda była zaskakująca!

Do zdarzenia doszło kiedy na dworze szalał siarczysty mróz. Około godziny 2:00 policjanci zauważyli stojącą na dworze młodą kobietę. - Pomimo, że osoba nie dawała żadnych znaków, że potrzebuje ich pomocy funkcjonariusze postanowili się zatrzymać i sprawdzić co się stało. Mieszkanka Rawicza była mocno zdenerwowana i jak przyznała, wychłodzona. Opowiedziała policjantom jak to się stało, że w środku nocy znalazła się na dworze w piżamie i w płaszczu - wyjaśnia rzecznik policji

ZOBACZ: Wikary rozdawał komunię, chociaż był zakażony koronawirusem! Sanepid apeluje do wiernych

Kobieta przyznała, że jest w ciąży i od niedawna wynajmuje mieszkanie. W nocy wyszła na dwór i zapomniała kluczy od drzwi wejściowych do klatki schodowej. Próbowała zadzwonić domofonem do sąsiadów jednak nikt ich nie otworzył. Funkcjonariusze okazali się bardziej skuteczni i kobieta mogła wrócić do swojego mieszkania.

Rawiczanka była bardzo wdzięczna policjantom za okazaną pomoc. - Mimo, że dziękowała interweniującym funkcjonariuszom na miejscu, postanowiła ponownie złożyć podziękowania przychodząc osobiście na komendę. Kobieta przyzna, że dopiero później zdała sobie sprawę, że tak naprawdę znalazła się w sytuacji, która mogła zagrozić jej zdrowiu a nawet i jej dziecku - dodaje rzecznik.

CZYTAJ TAKŻE: 58-latek GWAŁCIŁ nastoletnią córkę znajomych! Wpadł, gdy proponował jej coś OBRZYDLIWEGO

Morderstwo w Woli Kosnowej