Dwie osoby zginęły w Lesznie. Auto uderzyło w drzewo! Zablokowana droga nr 432!

2021-07-22 20:25
Wypadek
Autor: Robert Zalewski / Super Express Tragiczny wypadek w Lesznie (woj. wielkopolskie). Dwie osoby zginęły po zderzeniu osobówki z drzewem. Zdj. ilustracyjne.

Tragedia w Lesznie (woj. wielkopolskie). Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło na ul. Osieckiej. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, uderzył w przydrożne drzewo. Wszyscy podróżujący autem zginęli. Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 lipca, przed godz. 19. Droga wojewódzka nr 432 w tym miejscu jest zablokowana.

Dwie osoby zginęły po tym, jak auto, którym podróżowały uderzyło w przydrożne drzewo na ul. Osieckiej w Lesznie (woj. wielkopolskie). Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 19. Droga wojewódzka nr 432 jest zablokowana.

Dyżurny wielkopolskiej PSP poinformował, że przed godz. 19 samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo na ul. Osieckiej w Lesznie. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby podróżujące autem.

Droga wojewódzka nr 432 pomiędzy Lesznem a miejscowością Osieczna jest zablokowana. Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał, że utrudnienia dla kierowców mogą potrwać do godz. 23.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 16-latka zginęła przez pijanego kolegę. Zapadł wyrok!

Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby