Dzieci pływały rowerkiem wodnym w trakcie burzy! Przemoknięte, wystraszone...

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ OSP Ślesin Dzieci pływały rowerkiem wodnym w trakcie burzy! "Przemoknięte, wystraszone..."

Dzieci pływały rowerkiem wodnym w trakcie burzy! "Przemoknięte, wystraszone..."

2022-07-04 9:37

To mogło skończyć się wielką tragedią. Dzieci wybrały się na przejażdżkę rowerem wodnym. Wtedy nagle rozpętała się burza. - Pomoc przyszła w samą porę - przyznają strażacy z OSP w Ślesinie.

W miniony piątek (1 lipca) nad Polską przeszły burze. Do niebezpiecznej sytuacji doszło w powiecie konińskim. - Zostaliśmy zadysponowani do pomocy czterem osobą będącym na rowerku wodnym, które wiatr spychał w stronę wodospadu zrzutowego - przyznali strażacy z OSP Ślesin.

Akcja była bardzo dynamiczna. Osoby będące na rowerku wodnym zostały przetransportowane na brzeg. - Przemoknięte, wystraszone przekazane rodzicom czekającym na brzegu - mówią strażacy, którzy przestrzegają przed wybieraniem takich aktywności w burzowe dni. - Przestrzegamy i przypominamy o zachowaniu zdrowego rozsądku podczas korzystania ze sprzętu wodnego i obserwowaniu warunków pogodowych. Dziś zdążyliśmy następnym razem może być za późno - skomentowali.

Sonda
Czy boisz się burzy?
Burza w lubelskim, właściciel auta miał wiele szczęścia