Eksplozja w MUSZLI KLOZETOWEJ w domu pod Krotoszynem. To nie to, o czym myślicie. Było groźnie!

2020-12-01 14:21 bm
Eksplozja w MUSZLI KLOZETOWEJ w domu pod Krotoszynem. To nie to, o czym myślicie. Było groźnie!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Eksplozja w MUSZLI KLOZETOWEJ w domu pod Krotoszynem. To nie to, o czym myślicie. Było groźnie!

Groźna sytuacja w miejscowości Wronów (pow. krotoszyński) w województwie wielkopolskim. W jednym z domów doszło do wybuchu w... muszli klozetowej. To nie żart. Było naprawdę groźnie, a na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30 listopada) w godzinach porannych. W jednym z budynków wielorodzinnych we Wronowie eksplodowała muszla klozetowa! Na miejscu interweniowała straż pożarna.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o eksplozji w toalecie. Rzeczywiście w toalecie były ślady pożaru, który został ugaszony przez mieszkańców. W momencie naszego przyjazdu sprawdzono pomieszczenie urządzeniami pomiarowymi i nie stwierdzono w powietrzu niebezpiecznych substancji - przekazał w rozmowie z "SE.pl" st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy z KP PSP w Krotoszynie.

Zniszczeniu uległy ściany oraz bojler znajdujący się w łazience. Na miejscu działał także technik kryminalistyki. Przyczyny wybuchu są nieznane. Prawdopodobnie w odpływie toalety znajdowały się substancje, które mogły spowodować to zdarzenie.

Koledzy pili alkohol, gdy wybuchł pożar – zginęły trzy osoby. Mężczyźni stanęli przed sądem za nieudzielenie pomocy ofiarom