Kalisz. 8-letnia brutalnie pobita?! Wstrząsająca relacja matki. Była to próba porwania?

i

Autor: Justyna Justa/Facebook

Policja szuka świadków

Kalisz. 8-latka brutalnie pobita?! Wstrząsająca relacja matki. Była to próba porwania?

2023-06-07 12:25

Mieszkańcy Kalisza są wstrząśnięci informacjami, które krążą po wszystkich lokalnych serwisach. Jedna z mieszkanek miasta poinformowała, że przy ul. Ostrowskiej nieznajoma kobieta miała zaatakować jej 8-letnią córkę, gdy ta wyszła z psem na spacer. Sprawa została zgłoszona na policję, która szuka świadków zdarzenia.

Kalisz. 8-letnia dziewczynka brutalnie pobita?! Sprawę bada policja

Zgodnie z relacją, do zdarzenia doszło w czwartek, 6 czerwca. - W godzinach porannych (7:20) na ulicy Ostrowskiej 39 przy parkingu doszło do zaatakowania mojej córki przez nieznaną kobietę - informuje w mediach społecznościowych matka i dodaje, że kobieta podbiegła do 8-latki i zaczęła ją bić oraz szarpać.

Kaliska policja potwierdza, że przyjęła zgłoszenie w tej sprawie i trwa intensywne śledztwo. Nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia pracują kryminalni, wydział dochodzeniowo-śledczy i dzielnicowi.

- Zbieramy materiały i wypowiedzieć się co do obrażeń będzie musiał jeszcze biegły medyk - mówi podkomisarz Anna Jaworska- Wojnicz. To jest ruchliwe miejsce, wszystko miało się wydarzyć o rano, ale policja nie dotarła jeszcze do żadnych świadków. - Jeśli są osoby, które widziały sytuację, prosimy o kontakt - mówi policjantka.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem porwania?
Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja zatrzymała sprawców!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany