Kobieta wpadła do studni z wodą! Horror na cmentarzu w Kłodawie

Kobieta wpadła do studni z wodą! Horror na cmentarzu w Kłodawie
Autor: Google Street View/ pixabay.com Kobieta wpadła do studni z wodą! Horror na cmentarzu w Kłodawie

60-letnia mieszkanka Kłodawy (woj. wielkopolskie) przeżyła chwile grozy na miejscowym cmentarzu. Kobieta wpadła do studni pełnej wody. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt, aby ją wydostać na powierzchnię. Dobrze, że na miejscu byli inni ludzie, którzy wezwali pomoc.

Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek. Po godzinie 8:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o zajściu na cmentarzu w Kłodawie, gdzie kobieta wpadła do studni pełnej wody. Ustalono, że kobieta chciała nabrać wody, ale za mocno się przechyliła i wpadła. Zrobiło się bardzo groźnie, ponieważ w środku było całkiem dużo wody, a kobietę trzymać musiało dwóch mężczyzn.

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy kobietę, która była do pasa zanurzona w wodzie. Dwóch świadków trzymało ją za ręce - relacjonuje w rozmowie z "SE.pl" kpt. Jakub Lipiński, Pierwszy Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Kole.

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydostać 60-latkę na powierzchnię.

- Trzeba było odciąć górną część studni, a następnie użyć specjalistycznych lin, aby wydostać kobietę na zewnątrz - wyjaśnia kpt. Lipiński.

Cała akcja trwała ponad godzinę. 60-latka była wychłodzona i zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala na szczegółowe badania. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja, ale najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.

Córka wskoczyła do studni z samotności