Koronawirus nie odpuszcza w Wielkopolsce! 20 nowych przypadków i kolejna ofiara śmiertelna!

2020-07-15 10:39 Anna Gołata
Koronawirus w Polsce. Nowe zakażenia. Sprawdź najnowsze informacje Ministerstwa Zdrowia
Autor: WOT Koronawirus w Polsce. Nowe zakażenia. Sprawdź najnowsze informacje Ministerstwa Zdrowia

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażeń COVID-19 w naszym kraju. Tym samym liczba chorych wzrosła do 38 721. Na liście są także osoby pochodzące z naszego regionu!

Koronawirus w Polsce

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. O godzinie 10:30 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia w naszym kraju.

- Mamy 264 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (90), małopolskiego (43), łódzkiego (31), mazowieckiego (22), wielkopolskiego (20), lubuskiego (12), lubelskiego (11), podkarpackiego (9), dolnośląskiego (8), kujawsko-pomorskiego (5), zachodniopomorskiego (4), świętokrzyskiego (3), opolskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2) i podlaskiego (1) - czytamy na Twitterze.

Resort zdrowia przekazał także przykre informacje - zmarło sześcioro pacjentów, w tym mieszkaniec naszego regionu. - Z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w szpitalu specjalistycznym we Wrocławiu z powodu Covid-19 zmarł 95-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kępińskiego- wyjaśnia Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu.

Dary z Kielc dla poszkodowanych w powodzi na Ukrainie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.