Koszmarny wypadek pod Kaliszem. 40-latek roztrzaskał bmw na drzewie

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu Koszmarny wypadek pod Kaliszem. 40-latek roztrzaskał bmw na drzewie

Mężczyzna nie żyje

Koszmarny wypadek pod Kaliszem. 40-latek roztrzaskał bmw na drzewie

2023-03-01 18:57

Horror na drodze wojewódzkiej 471. W środę (1 marca) o godz. 13 w Janikowie koło Kalisza kierujący bmw 40-latek stracił panowanie nad pojazdem i roztrzaskał pojazd na przydrożnym drzewie. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku.

Tragiczny wypadek pod Kaliszem

Do tragicznego wypadku doszło o godz. 13 w Janikowie koło Kalisza na drodze wojewódzkiej numer 471. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 40-letni kierowca samochodu marki BMW stracił panowanie nad autem i uderzył czołowo w przydrożne drzewo.

- Strażacy po przybyciu na miejsce przystąpili do udzielania Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy uwięzionemu we wraku pojazdu mężczyźnie oraz jednocześnie do jego ewakuacji przy użyciu narzędzi hydraulicznych - przekazał mł. asp. Jakub Pietrzak z PSP w Kaliszu.

Niestety stan uwięzionego w pojeździe kierowcy był krytyczny. Mężczyzna nie przeżył wypadku. - Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon poszkodowanego - podał mł. asp. Jakub Pietrzak.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Na miejscu wypadku oprócz strażaków i ratowników medycznych swoje działania prowadzili również policjanci. - Na miejscu wypadku pracują policjanci, wykonują czynności pod nadzorem prokuratora - przekazała PAP nadkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany