Ciało znalezione w studni

i

Autor: shutterstock

Straszne!

Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Ze studni wyłowiono zwłoki

2023-07-22 15:45

W sobotę (22 lipca 2023 r.) dokonano makabrycznego odkrycia w Pleszewie (województwo wielkopolskie). Strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny ze studni, znajdującej się przy ulicy Kaliskiej. Sprawę bada policja.

Aktualizacja 19:05

Policjantka z biura prasowego KPP Pleszew przekazała naszemu dziennikarzowi nowe informacje w sprawie tragedii w Wielkopolsce. Wiemy więcej na temat tożsamości denata. To 69-latek, z którym kolega nie miał kontaktu od trzech dni.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Od trzech dni nie widział kolegi i postanowił go odwiedzić. W studni znalazł zwłoki

Wcześniej pisaliśmy:

Strażacy interweniowali na miejscu makabrycznego odkrycia po godzinie 11:30. Zgłaszający przekazał służbom, że mężczyzna nie był widziany od dwóch dni. - Ciało wydobyte ze studni wskazywało, że mogło znajdować się tam od kilkudziesięciu godzin - powiedział asp. Marek Hieronimczak z KP PSP w Pleszewie, cytowany przez portal wlkp24.info. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Po oględzinach zwłok odstąpili od czynności resuscytacyjnych

Pleszew: Zwłoki mężczyzny wyłowione ze studni. Trwa śledztwo

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Rodzinie i bliskim, pogrążonym w żałobie składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Zwłoki były zakopane 6 metrów pod ziemią. Do akcji ruszyli „łowcy cieni”