Policjanci wjechali na rondo POD PRĄD i spowodowali wypadek! Są ranni!

2020-09-16 8:36 AGO
Koszmarny wypadek radiowozu na Żeromskiego w Łodzi
Autor: Ela Piotrowska /ESKA Policjanci jechali na rondzie POD PRĄD i spowodowali wypadek! Są ranni! - zdjęcie ilustracyjne

Do wypadku doszło w poniedziałek, 14 września. Jak udało się nam ustalić, na rondzie w Pątnowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z pojazdem marki peugeot. Dwie osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala.

Informacja o wypadku dotarła do służb ratunkowych o godzinie 17.30. Jak wyjaśnia nam rzecznik policji w Koninie, mundurowi zostali wezwani do pilnej interwencji.

- W związku z tym użyli sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Chcąc ominąć pojazdy znajdujące się na prawym pasie wjechali na rondo pod prąd i wyjeżdżając z tego ronda zderzyli się z pojazdem marki peugeot - relacjonuje portalowi lm.pl mł. asp. Sebastian Wiśniewski.

ZOBACZ: Tragiczny wypadek na DK 72 w Kiszewach! NIE ŻYJE jedna osoba

Funkcjonariusze mają prawo w takich wypadkach nie stosować się do przepisów ruchu drogowego, ale muszą zachować szczególne względy ostrożności. Jak dodaje Wiśniewski, na chwilę obecną wina wskazywana jest na kierującego radiowozem policyjnym.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch policjantów. Jeden z nich cały czas jest hospitalizowany, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Seks na Mariackiej w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.