Rodzinna zbrodnia k. Gostynia?! Syn podejrzany o zabójstwo matki

2021-05-23 19:39
Taśma policyjna
Autor: policja.pl Makabryczne odkrycie w miejscowości Lipie w Wielkopolsce. W niedzielne przedpołudnie znaleziono tam zwłoki 67-letniej kobiety.

Makabryczne odkrycie w miejscowości Lipie w Wielkopolsce. W niedzielne przedpołudnie znaleziono tam zwłoki 67-letniej kobiety. Według wstępnych ustaleń policji, zmarła kobieta mogła paść ofiarą zabójstwo. Lokalne media nieoficjalnie informują, że podejrzanym o rodzinną zbrodnie jest syn 67-latki. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ma wyjaśnić, w jaki sposób kobieta straciła życie.

Do makabrycznego odkrycia doszło w Wielkopolsce. Oficer prasowy policji w Gostyniu asp. szt. Monika Curyk poinformowała PAP w niedzielę (23 maja) przed południem, około godz. 11.30, funkcjonariusze otrzymali informację o znalezieniu zwłok 67-letniej kobiety miejscowości Lipie, na terenie gminy Piaski, w powiecie gostyńskim. – W związku z tą sprawą do wyjaśnienia zatrzymano członka rodziny tej kobiety – powiedziała Curyk.

Prokurator rejonowy w Gostyniu prok. Jacek Masztalerz powiedział PAP, że na miejscu nadal pracują śledczy zabezpieczający ślady. – Przyjmujemy jako najbardziej prawdopodobną, wersję, iż mamy do czynienia z zabójstwem – przekazał Masztalerz.

Prokurator przekazał, że zwłoki kobiety zostały znalezione na terenie należącej do niej posesji. W poniedziałek, 24 maja, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ma wyjaśnić, w jaki sposób 67-latka straciła życie.

Według nieoficjalnych informacji lokalnego portalu gostyn24.pl zatrzymana w tej sprawie osoba to 32-letni syn zmarłej. Prokurator Masztalerz, wskazując na dobro toczącego się postępowania i fakt, że jest ono w bardzo wstępnej fazie, nie potwierdza tych doniesień.

Rutkowski Story - Szokujące znalezisko w miejscu zaginięcia Iwony Wieczorek