Świeca. 26-latka i 32-latek zginęli w drodze do sali weselnej. W środę mieli wziąć ślub

2021-08-31 22:09
Zginęli na drodze dzień przed swoim ślubem
Autor: o24

Kobieta i mężczyzna, którzy zginęli we wtorek w wypadku w Świecy pod Odolanowem, mieli wziąć w środę ślub. Ok. godz. 15 ich osobówka zderzyła się na drodze wojewódzkiej nr 444 z samochodem ciężarowym, w wyniku czego 26-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego i 32-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego zginęli na miejscu. Para jechała do sali weselnej.

Świeca. 26-latka i 32-latek zginęli w drodze do sali weselnej. W środę mieli wziąć ślub

Kobieta i mężczyzna, którzy zginęli w Świecy pod Odolanowem, mieli w środę wziąć ślub. We wtorek ok. godz. 15 ich samochód osobowy zderzył się na drodze wojewódzkiej nr 444 z samochodem ciężarowym. Jedna z hipotez mówi, że osobówka wpadła na mokrej drodze w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu, ale tych informacji nie potwierdza na razie policja. W wyniku uderzenia 26-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego i 32-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego ponieśli śmierć na miejscu.

Czytaj więcej: Świeca: Miał być ślub, a będzie pogrzeb. Tragiczny wypadek zabrał życie Martyny i Bartka. Byli piękną parą

Prowadzący ciężarówkę 48-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego był trzeźwy, ale pobrano od niego krew na obecność środków odurzających. Para, która zginęła w wypadku w Świecy pod Odolanowem, miała w środę o godz. 15 wziąć ślub w kościele w Niedźwiedziu pod Ostrzeszowem. Dzisiaj pojechała do sali weselnej pod Odolanowem, gdzie miało się odbyć przyjęcie.

Kierowca prawie zmiótł z jezdni rowerzystki