Tajemnicza śmierć 49-latki z Konina. Kilka dni wcześniej wróciła z Niemiec

2020-03-25 8:54
Koronawirus w Polsce
Autor: GADOM / archiwum se.pl

Dramatyczne doniesienia z regionu! We wtorek (24 marca) w jednym z mieszkań w Koninie znaleziono ciało 49-latki. Jak donoszą lokalne media, istnieją podejrzenia, że kobieta miała koronawirusa, ponieważ z relacji rodziny wynika, że niedawno wróciła z Niemiec i źle się czuła.

Zwłoki kobiet zostały znalezione wczoraj. W poniedziałek bliscy jeszcze mieli telefoniczny kontakt z kobietą, ale wczoraj się on urwał. Zaniepokojona brakiem odzewu rodzina zawiadomiła służby i poinformowała, że 49-latka w niedzielę wróciła z Niemiec i źle się czuła.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Według ustaleń TVP Poznań, w godzinach przedpołudniowych na plac Zamkowy w Koninie skierowano straż pożarną, policję i zespół ratowników. Strażacy weszli do mieszkania przez okno i tam znaleźli ciało kobiety. Po oględzinach jej ciała prokurator wykluczył udział w śmierci osób trzecich. 

Sanepid w Koninie nie zamierza sprawdzać czy kobieta miała koronawirusa. "Kryteria epidemiologiczne nie wskazują na zakażenie koronawirusem" przekazała "Wyborczej" szefowa sanepidu, Agnieszka Dybała-Kamińska.

Czy siedlczanie boją się, że koronawirus rozprzestrzeni się w mieście?
#Zostańwdomu na kaliskim ratuszu