Tajemnicze zniknięcie pięknej Izabeli w Londynie. Wyszła z domu i już nie wróciła

2020-11-26 11:28
Tajemnicze zniknięcie pięknej Izabeli w Londynie. Wyszła z domu i już nie wróciła
Autor: Gdziekolwiek jesteś/Facebook Tajemnicze zniknięcie pięknej Izabeli w Londynie. Wyszła z domu i już nie wróciła

Kolejne zaginięcie mieszkanki naszego regionu, w przypadku którego jest więcej pytań niż odpowiedzi. Izabela z Ostrowa Wielkopolskiego była ostatni raz widziana 21 listopada. To wtedy kobieta miała wyjść ze swojego mieszkania w Londynie i już nie wrócić. Co się stało z Izabelą?

Informacja o zaginięciu Izabeli pojawiła się na stronie "Gdziekolwiek jesteś". To z niej dowiadujemy się przerażających szczegółów.

"Pani Izabela jest mieszkanką Ostrowa Wielkopolskiego. Około 2 miesięcy temu wyjechała do Anglii, gdzie żyła i pracowała już wcześniej przez wiele lat. Najprawdopodobniej powrót do Polski nie wpłynął dobrze na jej psychikę, dlatego też postanowiła wraz z mężem wrócić do Londynu" - czytamy na stronie organizacji, która poszukuje zaginionych osób. Niestety stan psychiczny pogarszał się z dnia na dzień - kobieta wpadła w ciężką depresję, miała myśli samobójcze.

ZOBACZ: Zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę i szybko tego pożałował! Doszło do SZARPANINY!

Ostrowianka wyszła obecnego miejsca zamieszkania w Londynie, dzielnica Cricklewood (północny Londyn) 21 listopada br. między godziną 12 a 19. W mieszkaniu pozostawiła telefon, dokumenty i wszystkie rzeczy osobiste. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. 

Rysopis kobiety:

  • Wzrost około 170 cm
  •  Włosy: jasny blond, proste, długość za ucho.
  • Oczy niebiesko zielone
  • Szczupłej budowy ciała.

Miała na sobie bordową kurtkę z kapturem długości 3/4

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z policja pod numerem alarmowym 112

Kasia Kowalska walczyła ze straszną chorobą