Rodzinna podróż zakończona tragedią! Nie żyje 14-letni chłopiec, a jego mama walczy o życie [ZDJĘCIA]

2021-06-21 12:48

Dramatyczne doniesienia z wielkopolskich dróg! Nie żyje 14-letni chłopiec z wypadku drogowego w Niedźwiedziu, do którego doszło w niedzielę (20 czerwca) na Drodze Krajowej nr 11. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem 45-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 16.45 w powiecie ostrzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że małżeństwo ostrowian oraz ich 14-letni syn wracali z podróży do domu.

Zobacz: Trębaczów: Wybuch gazu w budynku mieszkalnym. Są ranni

- Kierujący samochodem marki renault 45-latek w miejscowości Niedźwiedź stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo - wyjaśniła rzecznik prasowa ostrzeszowskiej policji, asp. Magdalena Hańdziuk. Mężczyzna nie doznał obrażeń ciała. Jego 37-letnią żonę i syna przetransportowano do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

- Chłopiec zmarł w niedzielę wieczorem, natomiast jego matka w stanie średnim zdrowia przebywa na oddziale chirurgii - poinformował PAP rzecznik prasowy ostrowskiego szpitala Adam Stangred. W sprawie wszczęto śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Grób zamordowanego biznesmena tonie w kwiatach