Wielkopolskie. Roztrzaskał wypożyczone auto na płocie! 37-latek był pijany

i

Autor: KP PSP Koło Wielkopolskie. Roztrzaskał wypożyczone auto na płocie! 37-latek był pijany

Wielkopolskie. Roztrzaskał wypożyczone auto na płocie! 37-latek był pijany

2022-07-13 13:17

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Dobrów (pow. kolski) w Wielkopolsce. Samochód osobowy uderzył w budynek gospodarczy oraz betonowy płot. Kierowca trafił do szpitala, ale musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania. Wielkopolskie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 lipca) około godz. 5:00. Strażacy z Koła otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze gminnej w miejscowości Dobrów. W związku z tym zadysponowano na miejsce dwa zastępy z JRG w Kole oraz jeden zastęp z OSP Ruszków I. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy uderzył w budynek gospodarczy oraz betonowy płot. Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań - relacjonuje mł. asp. Robert Kaczmarek.

ZOBACZ: Śmierć 52-letniego motocyklisty. Tragiczny wypadek pod Gnieznem [ZDJĘCIA]

Strażacy ewakuowali osobę poszkodowaną z pojazdu i udzielili jej pierwszej pomocy. Następnie kierowcę przekazano ratownikom medycznym. Jak ustalił portal e-kolo.pl, 37-letni mężczyzna doznał złamania ręki, był pod wpływem alkoholu, a samochód, którym podróżował, był wypożyczony.

W akcji uczestniczyło 13 strażaków, którzy przez 2 godziny i 40 minut pracowali na miejscu zdarzenia. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany