Wójt Żelazkowa zorganizował imprezę w środku pandemii. Z wódeczką i bez maseczek w... domu seniora

2021-01-07 9:59 ago
Wójt Żelazkowa zorganizował imprezę w środku pandemii. Z wódeczką i bez maseczek w... domu seniora
Autor: UWAGA!/screen z nagrania Wójt Żelazkowa zorganizował imprezę w środku pandemii. Z wódeczką i bez maseczek w... domu seniora

Słynny już na całą Polskę wójt Żelazkowa znowu dał o sobie znać! W lokalnym Domu Seniora zorganizował imprezę, na którą zaprosił kilkadziesiąt osób. - Na spotkaniu była wódeczka, a także wypasiony catering - informuje jeden z lokalnych portali. Wszystko oczywiście w środku pandemii koronawirusa.

Impreza, którą zorganizował niesforny wójt Żelazkowa nagłośnili dziennikarze programu "UWAGA koronawirus!".

W internecie opublikowano fragmentu imprezy w Żelazkowie. Oczywiście nie mogło zabraknąć samego organizatora, Sylwiusza Jakubowskiego, który był wyraźnie zaskoczony, że dziennikarz wszedł do środka. 

ZOBACZ: Wójt Żelazkowa zrobił sobie tatuaż jak Mike Tyson?! POKAZAŁ GO na Sesji Rady Gminy [WIDEO]

- To spotkanie świąteczno-noworoczne. Zaproszeni są radni, sołtysi i dyrektorzy - powiedział dość uprzejmie wójt. Później niestety nie był już tak miły i wyrzucił dziennikarza za drzwi.

Oto nagranie:

Jak informują Fakty Kaliskie, na miejscu interweniowała policja, ale... nie podjęła czynności. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, jednak policjanci nie zastali na miejscu żadnego z uczestników – wyjaśnia asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Z relacji świadka wynikało jednak, że taka impreza miała miejsce, dlatego sporządziliśmy dokumentację i prowadzone są czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie. Informacja zostanie również przekazana do Sanepidu - dodaje.

Aktor z Klanu od roku mieszka w samochodzie