Kajdanki

i

Autor: mat. policji

Poczuł niedosyt?

Wrócił na "miejsce zbrodni" i bardzo się zdziwił. 36-letni złodziej z Gostynia będzie miał kłopoty

2022-09-29 19:07

Ukradł elektronarzędzia z marketu, jednak prawdopodobnie poczuł niedosyt, gdyż następnego dnia wrócił na "miejsce zbrodni" po kolejny łup. Jakie było jego zdziwienie, gdy niespodziewanie pojawili się tam policjanci, którzy zatrzymali 36-latka na gorącym uczynku.

Do zdarzenia doszło w Gostyniu (woj. wielkopolskie). W poniedziałek, 26 września, 36-letni mężczyzna ukradł elektronarzędzia w jednym z tutejszych marketów. Niezauważony przez pracowników sklepu wyniósł dwie szlifierki o wartości 400 złotych.

Prawdopodobnie złodziej poczuł niedosyt, gdyż kolejnego dnia, po południu postanowił zrobić to samo i dokładnie w tym samym miejscu. Około godziny 16.00, wychodząc z marketu z plecakiem pełnym łupów wpadł prosto w ręce policjantów. Tym razem sprawca ukradł ze sklepu wkrętarkę i baterię warte blisko 680 złotych. Rabusia, którym okazał mieszkaniec gminy Piaski, namierzyli pracownicy, który powiadomili policjantów.

Złodziej został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjantom udało się również odzyskać część skradzionego mienia. W środę 36-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Złodziej zaatakował na toruńskiej starówce. Rozpoznajesz go?

Serial o tym kanibalu to hit Netflixa. A jak było NAPRAWDĘ?

Włącz podcast i poznaj historię Jeffreya Dahmera!

Listen to "Jeffrey Dahmer - kanibal z Milwaukee [ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają