Wykorzystał seksualnie 13-latkę! Paskudne czyny w Pleszewie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wykorzystał seksualnie 13-latkę! Paskudne czyny w Pleszewie

Wykorzystał seksualnie 13-latkę! Paskudne czyny w Pleszewie

2022-05-18 9:02

Szokujące wydarzenia w Pleszewie. 46-latek podejrzany jest o seksualne przestępstwo wobec małoletniej. - Zebrany materiał dowodowy nie budzi wątpliwości - przyznaje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Sprawa dotyczy 46-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego, który przez Internet poznał 13-letnią dziewczynkę z powiatu pleszewskiego. Do spotkania dziecka z mężczyzną doszło w kwietniu. To właśnie wtedy miał dziewczynkę wykorzystać seksualnie. Podejrzanego zatrzymano kilka dni temu i został on aresztowany na trzy miesiące. Ponadto 46-latek usłyszał też zarzut posiadania 1 g amfetaminy.

- Z uwagi na zagrożenie wysoką karą od 2 do 12 lat więzienia prokurator wystąpił do pleszewskiego sądu z wnioskiem zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił optykę prokuratora i aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. - Prokurator przedstawił mu zarzut dotyczący przestępstwa o charakterze seksualnym na szkodę małoletniej, a także posiadania wbrew przepisom ustawy substancji psychotropowej - dodał.

Podejrzany złożył wyjaśnienia, w których zakwestionował wiedzę dotyczącą wieku pokrzywdzonej. - Natomiast zebrany materiał dowodowy nie budzi wątpliwości, co do postawionych zarzutów - oświadczył prokurator Meler.

Internetowy pedofil w rękach policjantów
Nasi Partnerzy polecają