Zabójstwo w Kaliszu. Tragiczny finał awantury, zatrzymano trzy osoby

i

Autor: Shutterstock Zabójstwo w Kaliszu. Tragiczny finał awantury, zatrzymano trzy osoby.

Koszmar!

Zabójstwo w Kaliszu. Tragiczny finał awantury, zatrzymano trzy osoby

2023-03-19 9:44

W Kaliszu (woj. wielkopolskie) zatrzymano trzy osoby w związku z zabójstwem 40-letniego mężczyzny.Do tragedii doszło późnym wieczorem w sobotę (18 marca). Informację przekazała kaliska policja. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kalisz. Trzech mężczyzn zatrzymanych po zabójstwie. Ofiara miała ranę kłutą

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 23 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Kaliszu w rejonie ścieżki pieszo-rowerowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na osiedlu przebywało czterech mężczyzn w wieku 40, 34, 33 i 28 lat. – Między dwoma z nich doszło do awantury, podczas której 40-latek doznał obrażeń w postaci rany kłutej klatki piersiowej – poinformowała PAP oficer prasowy kaliskiej policji podkom. Anna Jaworska-Wojnicz. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej resuscytacji, rannego nie udało się uratować. Lekarz o zdarzeniu zawiadomił policję.

Policja zatrzymała do sprawy 28- i 33-latka, 34–letni mężczyzna uciekł. Zatrzymano go w niedzielę (20 marca) nad ranem. Czynności policji prowadzone są pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Porwanie 9-letniej dziewczynki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uprowadzenia