Czołówka osobówki z cysterną. W tragicznym wypadku zginęło kilkuletnie dziecko i mężczyzna

i

Autor: policja Czołówka osobówki z cysterną. W tragicznym wypadku zginęło kilkuletnie dziecko i mężczyzna

Tragiczny wypadek

Czołówka osobówki z cysterną. W tragicznym wypadku zginęło kilkuletnie dziecko i mężczyzna

2023-03-08 15:26

Do tragicznego wypadku doszło we wsi Szczury w środę (8 marca 2023). Mężczyzna i kilkuletnie dziecko zginęli na miejscu. Ranną kobietę przewieziono do szpitala – poinformowała w środę PAP oficer prasowy ostrowskiej policji podkom. Małgorzata Michaś.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, do tragicznego wypadku doszło w środę (8 marca 2023) po godzinie 12.00 na prostym odcinku dk 11 we wsi Szczury w powiecie ostrowskim. Samochód osobowy ford na krotoszyńskich tablicach rejestracyjnych zderzył się czołowo z cysterną, przewożącą ponad 5 ton oleju napędowego.

Osobówką podróżowały dwie osoby dorosłe i kilkuletni chłopiec. Mężczyzna i dziecko zginęli na miejscu. Stan kobiety jest bardzo ciężki.

Na razie nie wiemy, czy to było małżeństwo, nadal nie są ustalone dane tych osób – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej rzecznik policji podkom. Małgorzata Michaś.Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy musieli wydobyć osoby z samochodu przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Od kierowcy ciężarówki pobrano krew do badań. Badanie alkomatem na miejscu zdarzenia wykazało, że jest trzeźwy.

Wypadek w Szczurach 8.03.2023. Utrudnienia

Na miejscu wypadku jest prokurator. Ze względu na wstrzymanie ruchu policja kieruje objazdami.

Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają