Zagorzyn. Zakład produkujący trumny stanął w płomieniach! Z ogniem walczyło ponad 80 strażaków!

2020-07-15 7:53 Anna Gołata
Zagorzyn. Zakład produkujący trumny stanął w płomieniach! Z ogniem walczyło ponad 80 strażaków!
Autor: pixabay.com Zagorzyn. Zakład produkujący trumny stanął w płomieniach! Z ogniem walczyło ponad 80 strażaków!

Gigantyczny pożar w miejscowości Zagorzyn (gmina Blizanów) pod Kaliszem! Ogień pojawił się wczoraj (14 lipca) późnym wieczorem w jednym z zakładów stolarskich produkujących drewniane trumny. Cały budynek spłonął doszczętnie. Na miejscu pracowało łącznie ponad 80 strażaków!

Według ustaleń portalu Kalisz24, informacje o kłębach czarnego dymu, unoszących się nad halą magazynową w Zagorzynie, dotarła do strażaków przed godziną 22.

Na miejsce wysłano 22 zastępy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatów kaliskiego, pleszewskiego i ostrowskiego, oraz zastęp z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Z żywiołem walczyło łącznie ponad 80 strażaków. Na szczęście pożar udało się opanować, ale straty są ogromne. Budynek, w którym znajdowały się lakiernia i magazyn spłonęły doszczętnie.

- Na chwilę obecną przyczyna wybuchu pożaru nie jest znana. Nie ma też żadnych osób poszkodowanych - powiedział dziennikarzom portalu oficer prasowy KM Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.