Zakażona koronawirusem OBSŁUGIWAŁA klientów! Miała typowe objawy i nikt tego nie zauważył?

2021-03-01 8:35 ago
Zakażona koronawirusem OBSŁUGIWAŁA klientów! Miała typowe objawy i nikt tego nie zauważył?
Autor: pixabay.com Zakażona koronawirusem OBSŁUGIWAŁA klientów! Miała typowe objawy i nikt tego nie zauważył?

Przerażające doniesienia z Wielkopolski! Jedna z ekspedientek zatrudnionych w markecie tuż koło Ostrowa Wielkopolskiego dostała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Oprócz tego miała typowe objawy takie jak: gorączka, utrata węchu i smaku oraz ogólne osłabienie. Dlaczego nikt tego nie zauważył i nie wysłał kobiety na wcześniejsze badania?

ZOBACZ: Wikary rozdawał komunię, chociaż był zakażony koronawirusem! Sanepid apeluje do wiernych

Jak informuje Ostrów 24, kasjerka po otrzymaniu w piątek wyniku testu, poinformowała swojego kierownika. Zdaniem koleżanek z pracy, ich pracodawca nic nie zrobił w tym temacie. Według ustaleń dziennikarzy, faktycznie tak się stało. Z zasady Sanepid przeprowadza wywiad epidemiologiczny, w którym pyta czy zakażony nosił maseczkę i stosował płyn dezynfekujący. Jeśli osoba zapewni, że tak właśnie czynił, wówczas Sanepid dopytuje czy w ostatnich dniach miał bliższy kontakt z kimś ze współpracowników. W przypadku zaprzeczenia, nie ma nakładanej kwarantanny na pozostały personel, a sklep nie jest zamykany.

Zdaniem informator portalu, sytuacja została źle rozwiązana, ponieważ pracownicy dotykają tych samych rzeczy w pomieszczeniu socjalnym jak czajnik czy długopis.

ZOBACZ: Rodzice pana młodego weszli na zamarznięte torfowisko i się utopili! HORROR w drodze na wesele! [ARCHIWUM]

Mateusz Morawiecki osobiście obalił ZSRR? Ten film Polskiej Fundacji Narodowej jest hitem. Komentarz Adama Federa [WIDEO]