Złodziej termometru poszukiwany! Policja z Kalisza prosi o pomoc

2021-01-20 16:10 ago
Złodziej termometru poszukiwany! Policja z Kalisza prosi o pomoc
Autor: KMP w Kaliszu Złodziej termometru poszukiwany! Policja z Kalisza prosi o pomoc

Mundurowi z Kalisza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w grudniu ubiegłego roku w sklepie z elektronarzędziami. - Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie - apeluje rzecznik KMP w Kaliszu.

Do zdarzenia doszło 21 grudnia ubiegłego roku.

- Nieznany sprawca, na terenie sklepu z elektronarzędziami dokonał kradzieży termometru na podczerwień oraz zestawu bitów. W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem - wyjaśnia rzecznik kaliskiej policji.

ZOBACZ: Nie żyje kolejny sędzia z Kalisza. Wojciech Tomalak zmarł nagle w wieku 65 lat

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – st. asp. Przemysławem Wiączkiem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego pod numerami telefonów 47 77 51 350, 47 77 51 364 (sekretariat wydziału) lub całodobowo pod nr 47 77 51 900

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Kalisz. W przychodni straciła zdrowie. 19-latka odszkodowanie dostała po 15 latach!

Czy w Krakowie wprowadzą bilety przystankowe?