Został ROZJECHANY, czy nie żył już wcześniej? Tajemnicza śmierć mężczyzny pod Ostrowem

2021-02-02 7:50

Prokuratura bada okoliczności i przyczynę śmierci mężczyzny leżącego we wsi Kotowskie na DK 25, po którym przejechał samochód. Pojawiła się teoria, że poszkodowany mógł już wcześniej nie żyć. Znamy najnowsze ustalenia mundurowych!

Lubelskie: Przechodnie znaleźli zwłoki 32-latka. Miały być przywiązane taśmą do drzewa

i

Autor: Archiwum serwisu Kierowca ciężarówki nie zauważył 81-latka i po nim PRZEJECHAŁ! Tragedia na parkingu Strugach

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem we wsi Kotowskie na DK 25 między Ostrowem Wlkp. a Ostrzeszowem. 48-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego wezwał policję, ponieważ – jak poinformował – najechał na leżącego na drodze mężczyznę.

ZOBACZ: Koszmarny wypadek pod Ostrzeszowem! Rozpędzone auto ROZJECHAŁO mężczyznę!

Podczas kontroli okazało się, że na drodze leżał 49-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego. Nie wiadomo jednak, czy 49-latek leżał martwy na drodze, czy zmarł, bo został przejechany – to ma wyjaśnić sekcja zwłok, zaplanowana na poniedziałek. Kierowca był trzeźwy.

Prokuratura w Ostrzeszowie ma też wyjaśnić, w jaki sposób mężczyzna znalazł się na drodze.

ZOBACZ: Policjant ZGINĄŁ pod kołami rozpędzonego samochodu! Miał zaledwie 32 lata

WOŚP Olsztyn 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki