Życzenia wielkanocne. Krótkie wierszyki i śmieszne rymowanki dla rodziny i przyjaciół

2021-03-25 17:04
Życzenia wielkanocne 2021
Autor: cottonbro / Pexels Zobacz przykładowe życzenia wielkanocne dla rodziny i przyjaciół.

Najlepsze życzenia wielkanocne to te złożone prosto z serca naszej rodzinie i przyjaciołom. Jeśli jednak nie masz pomysłu na własne życzenia, możesz sprawdzić najlepsze propozycje na krótkie i śmieszne życzenia na Wielkanoc. Znajdziesz wśród nich także wierszyki i rymowanki. Spiesz się z wyborem życzeń, bo Wielkanoc 2021 już niedługo!

Zbliża się Wielkanoc 2021, a wraz z nią coroczne pytanie: jakie życzenia złożyć rodzinie i przyjaciołom? A czasu zostało już niewiele: święta w tym roku wypadają 4 i 5 kwietnia. Niektórzy nie mają pomysłu na życzenia wielkanocne, więc szukają propozycji w internecie. Najchętniej składamy krótkie życzenia na Wielkanoc - można je wysłać SMS-em lub przez Messengera albo Whatsappa. Osoby, które mają poczucie humoru lubią wyszukiwać śmieszne życzenia, najczęściej w postaci wierszyków i rymowanek. Takich przykładowych życzeń można znaleźć najwięcej w internecie. Jeśli nie macie pomysłu, czego życzyć najbliższym, zobaczcie nasze propozycje. Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia wielkanocne 2021.

Przeczytaj także: Życzenia wielkanocne. Czego sobie życzyć. GOTOWE ŻYCZENIA I WIERSZYKI

Życzenia wielkanocne: krótkie wierszyki

Na święta wszyscy chcą złożyć jak najlepsze życzenia wielkanocne. Krótkie wierszyki to jedne z najpopularniejszych życzeń. Można je złożyć nie tylko osobiście, ale także wysłać SMS-em, na Messengerze lub Whatsaapie. Zobaczcie najlepsze propozycje na krótkie życzenia wielkanocne (wszystkie życzenia pochodzą ze strony wierszykolandia.pl).

Czytaj także: Życzenia wielkanocne 2021. Królują ŚMIESZNE WIERSZYKI i rymowanki. Oto przykładowe życzenia na Wielkanoc [Messenger, Whatsapp, SMS]

Smacznej szynki i jajeczka, w ten świąteczny ranek. A w koszyczku wielkanocnym, samych niespodzianek.

***

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie

***

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!

***

Wczoraj kury tak gdakały, nasze jajka oszalały... malowały się w paseczki, i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą – Hurra! Hurra! Wesołego Alleluja!

***

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

***

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu i dużo EURO w portfelu. Dyngusa mokrego z serca całego życzą...

***

Życzenia wielkanocne: śmieszne wierszyki i rymowanki

Bardzo popularne są także śmieszne życzenia wielkanocne, najczęściej w postaci wierszyków i rymowanek. Takie życzenia najlepiej złożyć bliskim przyjaciołom i rodzinie - na pewno ich rozbawią. Osoby, które słyną z poczucia humoru uwielbiają składać takie życzenia na Wielkanoc. Jeśli szukacie takich śmiesznych wierszyków, poniżej znajdziecie te najlepsze, które wybraliśmy specjalnie dla was.

Przeczytaj koniecznie: Pogoda na Wielkanoc 2021: tak CIEPŁO dawno nie było! W kwietniu dużo słońca, ale i WIĘCEJ DESZCZU

***

Pisanek w koszyku, radości bez liku, kurczaków złociutkich, pierniczków słodziutkich, serca szczerego, domu ciepłego i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

***

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia!

***

Wszystkiego Dobrego Jajka wielkiego malowanego zielonej łączki na której zajączki jedzą makowce i pasą owce

***

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

Życzenia wielkanocne 2021 - zobacz więcej propozycji

Śniadanie Wielkanocne: Co podać na stół?