Wielkanoc 2021

i

Autor: PAÏMA BEAUTE / Unsplash / zdjęcie ilustracyjne Życzenia wielkanocne - nie wiesz, jakie złożyć? Zobacz nasze propozycje życzeń!

Życzenia wielkanocne 2021 wyślesz na Messengerze, Whatsappie i SMS-em. Oto krótkie wierszyki na Wielkanoc

2021-04-03 10:51

Wielkanoc 2021 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią jak co roku powraca pytanie: jakie życzenia wielkanocne złożyć rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom? Wybraliśmy najlepsze krótkie życzenia w postaci śmiesznych wierszyków, które można wysłać przez Messenger, Whatsapp lub SMS-em. Znajdziecie tutaj również życzenia religijne i rymowanki. Zobaczcie przykłady i wybierzcie te życzenia wielkanocne 2021, które podobają się wam najbardziej!

Co roku wiele osób stara się znaleźć nowe i oryginalne życzenia wielkanocne, żeby nie składać cały czas tych samych życzeń na Wielkanoc. W tym świątecznym okresie najczęściej życzymy naszym najbliższym, rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom dużo szczęścia i miłości. W ciągu ostatnich miesięcy, w związku z trwającą pandemią koronawirusa w Polsce, zaczęliśmy też jeszcze bardziej doceniać nasze zdrowie. Z pewnością tego również będziemy życzyć składając życzenia wielkanocne w 2021 roku. Jeśli nie macie pomysłu i zastanawiacie się, jakie życzenia na Wielkanoc złożyć, zobaczcie co my wybraliśmy. Przygotowaliśmy dla Was różne życzenia wielkanocne:

  • śmieszne wierszyki,
  • życzenia wielkanocne do wysłania przez Messenger, Whatsapp i SMS,
  • religijne życzenia na Wielkanoc.

Spis treści

  1. Przykładowe życzenia wielkanocne w postaci śmiesznych wierszyków
  2. Życzenia wielkanocne gotowe do wysłania na Messengerze, Whatsappie lub SMS-em
  3. Religijne życzenia wielkanocne - czego życzyć w Dniu Zmartwychwstania Pańskiego 2021?

Przykładowe życzenia wielkanocne w postaci śmiesznych wierszyków

Śmieszne wierszyki to najpopularniejsze życzenia wielkanocne. W takiej postaci najczęściej składamy je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dzięki wysłaniu takich życzeń na Wielkanoc mamy pewność, że ktoś się ucieszy, a nawet zaśmieje, czytając życzenia od nas. Takie rymowanki będą odpowiednie do wysłania do naszych najbliższych, a szczególnie przyjaciół i członków rodziny. Jeśli jednak nie macie pomysłu na śmieszny wierszyk, zobaczcie nasze propozycje życzeń na Wielkanoc 2021. Wszystkie życzenia w tym artykule wybraliśmy ze strony wierszykolandia.pl.

Życzenia wielkanocne 2021: śmieszne wierszyki

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wszystkim w ten czas radosny życzenia ciepłe jak tchnienie wiosny. Niech wszystkie troski będą daleko, a dobro płynie szeroką rzeką.

Pisanek w koszyku, radości bez liku, kurczaków złociutkich, pierniczków słodziutkich, serca szczerego, domu ciepłego i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

Smacznej szynki i jajeczka, w ten świąteczny ranek. A w koszyczku wielkanocnym, samych niespodzianek.

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia!

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie

Sprawdź koniecznie: Pogoda na Wielkanoc 2021. Kwiecień plecień przyniesie słońce i deszcz w Wielkanoc. Warto zrobić sobie urlop?

Życzenia wielkanocne gotowe do wysłania na Messengerze, Whatsappie lub SMS-em

W dobie mediów społecznościowych coraz częściej nie tylko osobiście składamy sobie życzenia wielkanocne, ale także wysyłamy je przez komunikatory internetowe lub SMS-em. Szczególnie w czasie trwania pandemii koronawirusa w Polsce, gdy ograniczamy spotkania z rodziną i przyjaciółmi, wiele osób nie spotka się osobiście w Wielkanoc 2021. To jednak nie stoi na przeszkodzie, by wysłać naszym najbliższym życzenia wielkanocne przez Messengera, Whatsappa lub SMS-em. Zobaczcie poniżej przykładowe życzenia na Wielkanoc 2021!

Życzenia wielkanocne 2021 na Messenger, Whatsapp i SMS

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych, by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Wam każdego dnia.

Wielkanoc pachnie wiosną, to pora tak radosna, pełna pisanek kolorowych i prezentów zajączkowych. Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych życzy...

Wiosny w sercu, pogody w duchu, szczęśliwych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Ci…

Z okazji Wielkanocy przesyłam sms-a z życzeniami, aby wiosenna radość zagościła w Waszym domu w czasie tych Świąt Wielkanocnych, by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Wam każdego dnia:)

Religijne życzenia wielkanocne - czego życzyć w Dniu Zmartwychwstania Pańskiego 2021?

Wielkanoc 2021 to święto religijne, więc wiele osób szuka życzeń, które nawiązują nie tylko do tradycji, ale również do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W religii katolickiej to bardzo ważne święto, dlatego przygotowaliśmy zestaw specjalnych religijnych życzeń wielkanocnych, które można złożyć najbliższym na święta w 2021 roku. Zobaczcie!

Życzenia wielkanocne 2021: religijne przykłady życzeń

Ogarnięci tą wielką tajemnicą życzymy Wam wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość,niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku.

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, życzę Tobie, abyś był jak najlepszym Bożym pracownikiem, aby wszyscy, którzy patrzą na Twoje życie wzrastali w wierze, a niewierzący aby się nawracali, abyś jak najwięcej i jak najszczerzej rozdawał miłość wszystkim ludziom.

Niech Zmartwychwstały Pan będzie obecny w naszych domach, niech opromienia nas blaskiem swej miłości i przemienia to, co szare,w kwitnący ogród… Najserdeczniejsze życzenia wielkanocne składa…

Które życzenia wielkanocne 2021 podobają się wam najbardziej? Wybraliście już swoje ulubione? Pamiętajcie, że nie musicie składać wszystkim tych samych życzeń - można je dopasować do konkretnej osoby i wybrać takie, które najlepiej pasują do waszych najbliższych.

Kiedy jest Wielkanoc 2021?

Wielkanoc 2021 wypada tym razem w kwietniu. Zostało więc niewiele czasu na wybór odpowiednich życzeń wielkanocnych. Pamiętajcie, że to święto ruchome, więc data zmienia się co roku. Dlatego Niedziela Wielkanocna 2021 przypadnie 4 kwietnia, a Lany Poniedziałek - 5 kwietnia.

Czytaj więcej: Wielkanoc 2021 - kiedy w tym roku wypada Wielkanoc? Czy będą nowe obostrzenia dla województw?

Śniadanie Wielkanocne: Co podać na stół?