37-latka miała otruć 11-miesięczną córeczkę i męża! Dramat pod Końskimi

i

Autor: SHUTTERSTOCK 37-latka z okolic Końskich jest podejrzana o otrucie 11-miesięcznej córeczki i swojego męża, zdj. ilustracyjne

Przerażająca zbrodnia

37-latka miała otruć 11-miesięczną córeczkę i męża! Dramat pod Końskimi

2022-12-15 19:09

37-latka z okolic Końskich jest podejrzana o otrucie 11-miesięcznej córeczki i swojego męża. Zarówno dziewczynka, jak i 55-latek trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Badanie toksykologiczne wykazało, że w ich organizmie były środki psychotropowe, które zdaniem prokuratury celowo podała im kobieta. Usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa.

37-latka miała otruć 11-miesięczną córeczkę i męża! Dramat pod Końskimi

11-miesięczna dziewczynka i 55-latek mieli zostać otruci przez mieszkankę okolic Końskich w Świętokrzyskiem. 37-letnia kobieta to matka dziecka i żona mężczyzny. Poszkodowani trafili do szpitala w stanie zagrażającym życiu, gdzie okazało się, w ich w organizmie znajdują się środki psychotropowe. Zdaniem prokuratury podejrzana podała je celowo, za co usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa córeczki i męża - grozi jej dożywocie. W czwartek, 13 grudnia, Sąd Rejonowy w Końskich zgodził się na wniosek prokuratury tymczasowo aresztować kobietę na okres trzech miesięcy. Szczegółowe ekspertyzy mają teraz dać odpowiedź, jakie substancje znalazły się w organizmach poszkodowanych, a śledczy będą motywy działania 37-latki spod Końskich.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Przejechał przez przejście dla pieszych. Nie ustąpił matce z wózkiem.
Nasi Partnerzy polecają