6-latka

i

Autor: Shutterstock 6-latka

Dziewczynka błąkała się po osiedlu

6-latka piżamie szukała mamy. Myślała, że już nigdy nie wróci. Historia z Kielc wyciska łzy

2022-12-12 12:45

Ta historia jednocześnie wzrusza i przeraża. 6-latka wyszła z domu w samej piżamie i boso, aby szukać swojej mamy. Wszystko przez to, że pijany opiekun dziewczynki powiedział jej, że mama już nie wróci. Zmarzniętą, zapłakaną i idącą po śniegu 6-latkę zauważył policjant jadący autem ze swoją żoną. Kobieta założyła dziecku swoją kurtkę, a jej lodowate stopy owinęła szalikiem. Okazało się, że mama dziewczynki, którą to tak rozpaczliwie szukała 6-latka, wróciła do domu. Pijana.

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę (11 grudnia) w Kielcach. Starszy aspirant Adrian Tatar wraz ze swoją żoną jechał przez miasto. - Na kieleckich Herbach policjant zauważył małą zapłakaną dziewczynkę, która boso szła chodnikiem. Funkcjonariusz zabrał 6-latkę do auta, a jego żona oddała jej swoją kurtkę i ogrzała lodowate stopy szalikiem - informuje oficer prasowy policji w Kielcach. Dziecko trafiło pod opiekę medyczną. Policjanci ustalili, że dziewczynka wyszła z mieszkania szukać swojej mamy. W tym czasie dzieckiem miał opiekować się 31-letni mężczyzna. Ten powiedział dziewczynce, że jej mama już nie wrócić. Dzielna 6-latka ruszyła na poszukiwania swojej mamy. Mężczyzna był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie mężczyzny.

Szok w Kielcach. Zapłakana 6-latka szła boso po chodniku

- W trakcie interwencji zjawiła się matka 6-latki, która również była nietrzeźwa. Jak ustalili mundurowi, kobieta dzień wcześniej wieczorem poszła spotkać się z koleżanką. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało, że miała blisko półtora promila alkoholu w organizmie - informuje oficer prasowy policji. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna opiekował się też 3-latkiem, który również przekazany został pod odpowiednią opiekę. Cała sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Kielce. Starszy aspirant Adrian Tatar jadąc wraz z małżonką zauważył zapłakaną dziewczynę.

i

Autor: Policja Świętokrzyska Kielce. Starszy aspirant Adrian Tatar jadąc wraz z małżonką zauważył zapłakaną dziewczynę.
Sonda
Widzisz, że dzieckiem opiekuje się pijany rodzic. Co robisz?
Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany