Dzień szpilek 2020: SEKSOWNE dziewczyny z Kielc prezentują wdzięki w ważnym celu! [ZDJĘCIA]

2020-09-25 16:09 ToM

25 września świętujemy Dzień Szpilek. Zasady akcji są bardzo proste - wystarczy zrobić zdjęcie w butach na wysokich obcasach i zamieścić je w mediach społecznościowych. Nie chodzi jednak o próżność i chęć przyciągnięcia męskich spojrzeń, lecz pomoc dzieciom chorym na raka i inne ciężkie choroby. W akcję zaangażowały się również niezwykle seksowne finalistki konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego. Zobaczcie gorące zdjęcia!

Dzień szpilek wiąże się z trzema prostymi zasadami:

  1. W piątek, 25 września należy zrobić zdjęcie swoim szpilkom (założonym lub nie).
  2. Następnie wystarczy opublikować je jako post na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek.
  3. Post musi być publiczny.

Akcja jest ogólnopolska, to dopiero druga edycja, lecz cel jest szczytny. Za każde zdjęcie organizatorzy przekażą 2 zł na rzecz dzieci chorych na raka z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą.

Prześliczne mieszkanki naszego województwa, a zarazem finalistki konkursu miss postanowiły wziąć udział w akcji! Zobaczcie gorące zdjęcia, czerwone szpilki na kształtnych nogach dziewczyn rozpalają zmysły - nomen omen - do czerwoności. A już w niedzielę, 25 października, o godz. 17:00 gala finałowa konkursu! Imprezę poprowadzi Conrado Moreno. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Groby polskich komunistów. Tak pochowani są dygnitarze PRL. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.