Farciarz z Kielc rozbił kumulację w Lotto. Wygraną musiał się jednak podzielić

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, Totalizator Sportowy Farciarz z Kielc rozbił kumulację w Lotto. Wygraną musiał się jednak podzielić

To ogromna kasa!

Farciarz z Kielc rozbił kumulację w Lotto. Wygraną musiał się jednak podzielić

2023-09-15 22:40

O ogromnym szczęściu, ale też i o małym "pechu" może mówić mieszkaniec Kielc, który w czwartek, 14 września trafił "szóstkę" w Lotto. Liczby: 7, 11, 20, 25, 30 i 46, które zostały zakreślone na jego kuponie, który został wypełniony w punkcie Lotto przy ul. Osobnej, zgadzały się z tymi, które zostały wylosowane w Studiu Lotto. Jak się okazało, nie tylko u niego...

W czwartkowym losowaniu padły dwie główne wygrane. Szczęśliwcami, którzy prawidłowo wytypowali sześć liczb, okazali się mieszkańcy Kielc i Warszawy. Oznacza to, że główna wygrana, która dzięki kumulacji wynosiła ponad 5 milionów złotych musiała zostać sprawiedliwie podzielona. Obu przypadła więc nagroda pieniężna w kwocie 2 660 256 złotych. To wciąż ogromna fortuna, którą można wydać na wiele rzeczy.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Z pewnością można nieźle zaszaleć na zakupach, kupić dom, samochód, albo zapewnić sobie dostatnie życie na wiele lat. Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od własnej wyobraźni!

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Listen on Spreaker.