Końskie. Strzelili policjantowi w twarz! Zgroza w Świętokrzyskiem

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Victoria_rt Końskie. Strzelili policjantowi w twarz! Zgroza w Świętokrzyskiem

Zgroza! Co tam się stało?

Końskie. Strzelili policjantowi w twarz! Zgroza w Świętokrzyskiem

2022-10-07 16:01

Usłyszał tylko świst powietrza. To pocisk przeleciał tuż koło jego głowy. Kolejny dosięgnął już celu. Policjant został postrzelony w twarz! Funkcjonariusz KPP w Końskich zatrzymał na chwilę samochód przy drodze, by naprawić usterkę i wtedy rozpętało się piekło. Zgroza w Świętokrzyskiem. Policja zatrzymała już cztery osoby.

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Końskich został postrzelony w twarz! W sprawie zatrzymano cztery osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Jak i dlaczego doszło do bezpardonowego ataku na funkcjonariusza? Czy był przypadkową ofiarą?

Świętokrzyskie: Postrzelili policjanta w twarz!

Do zdarzenia doszło w czwartek (6.10) po południu. Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Końskich wracając po służbie do domu, zatrzymał się na drodze z powodu awarii pojazdu. Nie przewidział, że za chwilę wydarzy się coś takiego!

Kiedy próbował usunąć usterkę, nagle usłyszał świt powietrza. Obrócił się w kierunku posesji, przy której zatrzymał pojazd i wtedy został postrzelony, najprawdopodobniej z broni pneumatycznej, w twarz. Śrut uderzył kilka centymetrów poniżej oka – relacjonuje st. asp. Artur Majchrzak, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, cytowany przez PAP.

Postrzelony funkcjonariusz trafił do szpitala. Na szczęście śrut nie trafił w oko i nie spowodował poważnych obrażeń. Po udzieleniu pomocy i badaniach policjant został wypisany do domu.

Strzelali do policjanta?! Cztery osoby zatrzymane

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, zatrzymali cztery osoby, znajdujące się na pobliskiej posesji. To trzech mężczyzn w wieku: 20, 27 i 35 lat oraz 19-letnia kobieta. 35-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Ustalamy, czy było to umyślne działanie, czy do postrzału doszło przez przypadek – informuje Majchrzak. Funkcjonariusze zabezpieczyli też broń pneumatyczną, niewykluczone, że to z niej padł strzał.

Sonda
Czy w Polsce powinien być powszechny dostęp do broni?
ARMIA PUTINA to PIJACY! Obierają ZIEMNIAKI i oglądają filmy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany