Kumulacja w Lotto rozbita! Miliony trafiły do Kielc

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Kumulacja w Lotto rozbita! Miliony trafiły do Kielc

Ogromna wygrana!

Kumulacja w Lotto rozbita! Miliony trafiły do Kielc

2022-08-03 16:36

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Kielc, który postawił na właściwe liczby we wtorkowym losowaniu Lotto (02.08.2022) i w jednej chwili stał się milionerem. Na jego konto trafi prawie 6,8 mln zł!

To już czternasta "szóstka" w Lotto, która padła w Kielcach. Tym razem szczęśliwą kolekturą okazał się punkt Lotto przy ul. Świętokrzyskiej, gdzie gracz kupił dwa zakłady metodą chybił-trafił. Okazało się, że zakreślone liczby 9, 14, 17, 22, 37 i 49 okazały się dokładnie tymi samymi, jakie zostały wylosowane 2 sierpnia. Kumulacja w Lotto została rozbita, a wygrana wyniosła dokładnie 6 788 320 zł.

Rozwiąż QUIZ: Lidl czy Biedronka? Marki własne znanych sieci. Gdzie kupisz te produkty?

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!4 Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Czytaj też: Wierni z Pacanowa chcą "wywieźć księdza na taczkach". Proboszcza nazywają szatanem

Zobacz najwyższe wygrane w historii Lotto

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
W Polsce brakuje cukru. A jak jest w Niemczech?