Luzowanie obostrzeń województwo świętokrzyskie. Kiedy otwarcie fryzjerów w Świętokrzyskiem?

2021-04-21 15:19 tom
 Luzowanie obostrzeń województwo świętokrzyskie. Kiedy otwarcie fryzjerów w Świętokrzyskiem?
Autor: Pixabay Luzowanie obostrzeń województwo świętokrzyskie. Kiedy otwarcie fryzjerów w Świętokrzyskiem?

Konferencja ministra zdrowia, 21.04.2021. Luzowanie obostrzeń. 21 kwietnia rząd przedstawi listę nowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Najprawdopodobniej dojdzie do regionalizacji restrykcji w zależności od sytuacji epidemiologicznej w danym województwie. Wiele wskazuje na to, że rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń. Wszystko wsakzuje na to, że luzowanie obostrzeń może dotyczyć również i salonów fryzjerskich. Czy fryzjerzy w Świętokrzyskiem ponownie zaczną działać? Dowiemy się już wkrótce.

Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń. Kiedy otworzą fryzjerów Świętokrzyskiem?

Konferencja ministra zdrowia dotycząca luzowania obostrzeń odbędzie się 21 kwietnia (środa). Wkrótce dowiemy się, jakie rząd podjął decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Na podstawie wstępnych zapowiedzi rozważana jest regionalizacja obostrzeń. To oznacza, że w poszczególnych województwach luzowanie obostrzeń będzie przebiegało w innym tempie. Jak będzie w Świętokrzyskiem? Liczba przypadków w naszym regionie nie jest wysoka w ostatnich dniach. Mamy dobre wiadomości - niebawem można będzie bez przeszkód iść do fryzjera!

- Wykonujemy dwa wyraźne kroki. Przywracamy edukację hybrydową w klasach 1-3. Druga to działalność usług beauty. Przywracamy działanie zakładów urody, kosmetycznych i salonów fryzjerskich - powiedział minister Adam Niedzielski.

Jak dodał Adam Niedzielski, obostrzenia będą częściowo zniesione od przyszłego tygodnia (najprawdopodobniej 26 kwietnia). Złagodzenie obostrzeń będzie dotyczyć też woj. świętokrzyskiego. Uwaga! Za tydzień rząd przedstawi plan dotyczący otwarcia m.in. hoteli, gastronomii, a także organizacji weseli. Być może nastąpi to już w maju.

Warszawa szykuje się do otwarcia Centralnego Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie Legii w Warszawie