Najpiękniejszą bramkę 33. kolejki Ekstraklasy strzelił as Korony Petteri Forsell. Gol palce lizać!

2020-07-01 22:53 Tomasz Majta
Petteri Forsell, Korona Kielce
Autor: Cyfrasport Petteri Forsell, Korona Kielce

Mimo że Koronę Kielce przed spadkiem z KO PBP Ekstraklasy może uratować tylko prawdziwy cud, as naszej drużyny Petteri Forsell nie zamierza składać broni. Udowodnił to w poprzedniej kolejce, kiedy strzelił przepiękną bramkę. Trafienie Fina zostało uznane bramką 33. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Warto jeszcze raz zobaczyć tę fenomenalną bramkę!

Przemek Ofiara o Ekstraklasie: Legia jak uciekinier z peletonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najbardziej urodziwy gol minionej kolejki padł w meczu przeciwko Zagłębiu Lubin. W ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania reprezentant Finlandii precyzyjnym kopnięciem uderzył piłkę, a ta minęła mur obrońców i znalazła się między słupkami bramki bezradnego Dominika Hładuna. Trafienie ofensywnego pomocnika Korony doceniły władze rozgrywek. Do Fina powędrował tytuł autora najpiękniejszej bramki 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Wspaniały gol został zamieszczony na oficjalnym profilu rozgrywek na Twitterze. Każdy fan Korony musi zobaczyć ten piękny strzał. Piłka trafiła niemal w same okienko bramki!

Specjalista od stałych fragmentów i mocnych strzałów z dystansu z Finlandii w 12 ligowych meczach strzelił cztery gole. Po 33. kolejce Korona zajmuje w Ekstraklasie 15. miejsce. Sytuacja naszej drużyny jest dramatyczna, ale "złocisto-krwistych" czeka jeszcze kluczowy mecz z Arką Gdynia, który odbędzie się 3 lipca. Szanse kielczan na utrzymanie są tylko matematyczne. Aby zachować ligowy byt, Korona musi wygrać pozostałe mecze i liczyć na cztery porażki Wisły z Płocka i Krakowa (oraz ŁKS-u i Arki).

Najbliższy rywal ma trzy punkty przewagi nad drużyną z Kielc.