Emerytka przechodziła przez pasy. Huknęła w nią 47-latka za kółkiem merca. Potworne skutki

2022-01-28 20:50
Nie żyje 72-latka potrącona na pasach przez samochód. Tragedia w Końskich!
Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Wieczorem w piątek (28 stycznia) na ulicy Warszawskiej w Końskich doszło do tragedii. Przechodząca przez pasy 72-letnia seniorka została potrącona przez kierującą mercedesem 47-letnią kobietę. Niestety nie udało się uratować życia poszkodowanej. Zmarła ona w drodze do szpitala. Na miejscu zdarzenia trwają czynności prowadzone przez policję i prokuraturę, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Nie żyje 72-latka potrącona przez samochód. Tragedia w Końskich!

Nie żyje 72-letnia kobieta, która dzisiaj wieczorem (28 stycznia) na ulicy Warszawskiej w Końskich została potrącona przez samochód osobowy. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że seniorka przechodziła przez pasy, gdy wjechał w nią mercedes kierowany przez 47-letnią kobietę. Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia ratunkowego, która zabrała poszkodowaną do szpitala. Niestety życia 72-latki nie udało się uratować. Zmarła ona w trakcie transportu do placówki medycznej. 

PRZECZYTAJ: Zmarł Andrzej Cichopek, miliarder spod Kielc. Dorobił się 150 miliardów

Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragicznego zdarzenia. W związku z tym, na ulicy Warszawskiej w Końskich występują utrudnienia w ruchu. Powinny się one zakończyć około godz. 21.00. Służby apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. W całym województwie świętokrzyskim do jutra (29 stycznia) godz. 8.00 obowiązuje żółty alert pogodowy IMGW, wprowadzony ze względu na oblodzenia. 

ZOBACZ: Tragiczny pożar pod Skarżyskiem. Jedna osoba zginęła, druga w szpitalu!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
34-letni Bartek zginął podczas policyjnej interwencji. Jego rodzice stawili się w szczecińskiej prokuraturze