Ogromny huk wstrząsnął okolicą. Kobieta zginęła od uderzenia pioruna!

i

Autor: shutterstock Mieszkanka Aleksandrowa pod Jędrzejowem zmarła po uderzeniu pioruna. W tym czasie kobieta przebywała na swoje posesji nieopodal domu, zdj. ilustracyjne

Ogromna tragedia

Ogromny huk wstrząsnął okolicą. Kobieta zmarła po uderzeniu pioruna!

2023-08-18 13:35

Mieszkanka Aleksandrowa pod Jędrzejowem zmarła po uderzeniu pioruna. W tym czasie kobieta przebywała na swoje posesji nieopodal domu. Wszystko działo się w czwartek, 17 sierpnia, ok. godz. 19, gdy jeden ze świadków zdarzenia usłyszał najpierw wielki huk. Gdy wyjrzał przez okno, zobaczył leżącą 76-latkę. Po reanimacji trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Kobieta zmarła po uderzeniu pioruna. Tragedia pod Jędrzejowem

Piorun uderzył w kobietę pod Jędrzejowem, w wyniku czego wkrótce później zmarła. Dramat rozegrał się w czwartek, 17 sierpnia, w godzinach wieczornych. Po godz. 19 tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie od świadka zdarzenia, który najpierw usłyszał głośny huk, a po wyjrzeniu przez okno zobaczył swoją 76-letnią sąsiadkę leżącą w pobliżu drzewa na jej posesji, niedaleko domu kobiety. Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, poszkodowana była nieprzytomna i nie miała już czynności życiowych, które jednak odzyskała po reanimacji. Została stamtąd przetransportowana do szpitala w Jędrzejowie, ale przed godz. 21 mundurowi otrzymali informacje, że 76-latka zmarła.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś z bliska uderzenie pioruna w ziemię?
Piorun zabił 17-letniego Maćka z Łodzi. „Czy tak naprawdę był potrzebny już teraz tam na górze?”