Pieniądze SZUKAJĄ człowieka! Nietypowa prośba pińczowskiej policji!

2021-04-20 16:05 tom
Pieniądze SZUKAJĄ człowieka! Nietypowa prośba pińczowskiej policji!
Autor: Świętokrzyska Policja Pieniądze SZUKAJĄ człowieka! Nietypowa prośba pińczowskiej policji!

Sporo pecha, ale i jednocześnie szczęście w nieszczęściu miał niezidentyfikowany póki co mężczyzna, który - przechadzając się ulicami Pińczowa - zgubił plik banknotów, które rozsypały się niczym proch rzucony na wiatr. Na szczęście jednak gotówkę odnalazła pewna kobieta, która zaniosła zgubę na policję. Funkcjonariuszom nie udało się ustalić personaliów mężczyzny, na szczęście jednak jego wizerunek nagrał się na monitoringu. Jeżeli 31 marca zgubiłeś pieniądze, to SE.pl i pińczowska policja mają dla Ciebie dobre wiadomości - wystarczy, że skontaktujesz się z KPP Pińczów, a odzyskasz swoją zgubę!

Mężczyzna o nieustalonej jeszcze tożsamości, przechadzając się ostatniego dnia marca ulicami Pińczowa, nie zauważył, że w pewnym momencie stał się "lżejszy" o kilkaset złotych. Plik gotówki po prostu... wypadł z jego kieszeni. Na szczęście jednak pieniądze znalazła uczciwa mieszkanka Pińczowa, a następnie przekazała lokalnej policji.

CZYTAJ TEŻ: Ciało po pogrzebie wciąż było w kostnicy! Fatalna pomyłka w szpitalu w Staszowie?

Pomimo prób zidentyfikowania mężczyzny, do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Dlatego też zwracamy się do czytelników o pomoc w dotarciu do osoby, która jest właścicielem zgubionych rzeczy. Wysoki, szczupły mężczyzna ubrany był w ciemne spodnie z kieszeniami na nogawkach, niebieską kurtkę, jasną bluzę z kapturem, jasną czapkę i niebieskie buty - informuje Damian Stefaniec z pińczowskiej policji. - Każdego, kto może udzielić jakiejkolwiek informacji w tej sprawie lub samego zainteresowanego prosimy o kontakt z KPP Pińczów osobiście lub pod nr. telefonu 47 80 53 205, 47 80 53 280 - dodaje.

Mężczyźnie, który zgubił plik pieniędzy, polecamy na przyszłość trzymać pieniądze w portfelu. Wtedy łatwiej zauważyć ewentualną zgubę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wypadek na skrzyżowaniu w Skarżysku! Rowerzysta w ciężkim stanie!

Super Raport 20.04 (Goście: Prof. Marcin Matczak - WPiA UW, Jan Strzeżek - Porozumienie, gen. Waldemar Skrzypczak) Sedno Sprawy: Jacek Sasin