Pokłócili się o kobietę? Złamane serce i... NÓŻ w plecach 31-latka z Kielc!

2020-01-13 13:01 ToM
Pokłócili się o kobietę? Złamane serce i... NÓŻ w plecach 31-latka z Kielc!
Autor: Pixabay Pokłócili się o kobietę? Złamane serce i... NÓŻ w plecach 31-latka z Kielc!

31-latek z Kielc był umówiony w czwartkowe popołudnie na spotkanie ze swoją 22-letnią znajomą. Kobieta jednak nie przyszła sama, a w towarzystwie 20-letniego kolegi. Między absztyfikantami doszło do sprzeczki, w wyniku której 31-latek został ugodzony nożem w plecy przez 20-latka. Ranny trafił do szpitala, a kobieta zabrała napastnika do siebie.

Wieść o niefortunnym spotkaniu trojga osób wyszła na jaw w czwartek ok. godz. 21:00, kiedy do jednego z kieleckich szpitali zgłosił się ranny 31-latek. Jego obrażenia, a zwłaszcza rana na plecach, wskazywały na to, że ktoś go zaatakował ostrym narzędziem. Lekarze postanowili poinformować o tym fakcie policję, która niezwłocznie przyjechała na teren szpitala.

Przybyli na miejsce mundurowi zaczęli wyjaśniać sprawę. Ustalono, że zraniony kielczanin tego samego dnia spotkał się z 22-letnią znajomą na osiedlu Świętokrzyskie. Kobieta jednak nie przyszła sama, a w towarzystwie swojego 20-letniego kolegi. W pewnym momencie atmosfera zrobiła się napięta. Między konkurentami nawiązała się kłótnia, której powodem była 22-letnia kielczanka.

- Rzeczywiście, jednym z powodów nieporozumienia była właśnie ta pani - potwierdza sierżant sztabowy Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. - Kryminalni szybko ustalili, gdzie zamieszkuje znajoma pokrzywdzonego - dodaje.

W mieszkaniu 22-latki policjanci zastali agresora z czwartkowego spotkania. 20-latek z powiatu ostrowieckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Awantura o białogłową może zakończyć się nieciekawie dla obu absztyfikantów. Jeden z nich skończył ze złamanym sercem i zranionymi plecami, drugiemu grozi nawet dwuletnia odsiadka za kratami!