Pożar domu w Kałkowie. Bezwzględny żywioł zabił trzy osoby!

2022-01-23 11:32
Pożar domu w Kałkowie. Bezwzględny żywioł zabił trzy osoby!
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Pożar domu w Kałkowie. Bezwzględny żywioł zabił trzy osoby!

Tragiczny w skutkach pożar domu w Kałkowie. Bilans dzisiejszego (niedziela, 23.01.2022) zdarzenia jest fatalny. Nie żyją trzy osoby. - Tożsamość jednej z nich na razie nie jest znana - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach mł. asp. Paweł Kusiak w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Informacja o tragicznym w skutkach pożarze w Kałkowie wpłynęła do służb w niedzielę (23.01.2022) ok. godziny 8:00. Po dojechaniu straży na miejsce okazało się, że płonie jednorodzinny, dwupiętrowy budynek mieszkalny. Bilans zdarzenia jest trudny do pojęcia. - Dwie osoby, 73-latek i 49-latek zostali wyciągnięci przez strażaków z tego domu i reanimowani na zewnątrz. Niestety, lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon obydwu mężczyzn - powiedział Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach mł. asp. Paweł Kusiak. Na tym nie koniec fatalnych informacji, związanych z niedzielnym pożarem.

Czytaj też: Znowu wypadek koło dworców w Kielcach! Cztery osoby ranne, w tym dzieci!

Tragiczny pożar domu w Kałkowie. Nie żyją aż trzy osoby!

W budynku strażacy znaleźli jeszcze zwęglone zwłoki. Tożsamość tej osoby nie jest znana. - Na miejscu cały czas pracują nasi funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora - powiedział oficer prasowy KPP Starachowice w rozmowie z PAP. Jak wynika z informacji, przekazanych przez oficera dyżurnego Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, pożar wybuchł w dwupiętrowym budynku murowanym; spłonęło wnętrze domu.

- W działaniach brało udział siedem zastępów straży, około 25 strażaków. Przyczyny pożaru na razie nie są znane - czytamy w materiale Polskiej Agencji Prasowej.

Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. 

Sonda
Czy kiedykolwiek ucierpiałeś/aś wskutek pożaru?
Pożar na ul. Stańczyka 5! Tajemniczy mężczyźni chodzą po bloku