Skandal w totolotku! 34-latek wpadł w FURIĘ! Złamał rękę starszemu mężczyźnie!

2021-01-25 11:44 tom
Skandal w totolotku! Złamał rękę starszemu mężczyźnie za zwrócenie uwagi o MASECZKĘ!
Autor: Świętokrzyska Policja Skandal w totolotku! Złamał rękę starszemu mężczyźnie za zwrócenie uwagi o MASECZKĘ!

Skandaliczne zachowanie 34-letniego kielczanina w jednym z punktów gier losowych na terenie miasta. Mężczyzna brutalnie zaatakował 66-latka, który chwilę wcześniej upomniał go za brak maseczki na twarzy. Zwrócona uwaga rozjuszyła młodszego z mężczyzn, który popchnął seniora. Obrażenia okazały się poważne, 66-latek w efekcie ma złamaną rękę.

Do napaści na starszego mężczyznę doszło w sobotę, 23 stycznia w punkcie gier losowych w centrum Kielc. 66-latek zgłosił się na policję dzień później, kiedy okazało się, że odniósł poważne obrażenia. Napastnikiem był 34-latek z Kielc, który zlekceważył polecenie ekspedientki o zasłonięcie twarzy maską. 66-latek kulturalnie upomniał mężczyznę, co tylko go rozjuszyło.

ZOBACZ TEŻ: Brutalny atak BEZ POWODU! Złamał nos starszemu mężczyźnie ZA NIC!

- 34-latek w wulgarny sposób zaczął odnosić zarówno do starszego mężczyzny, jak i do pracownicy kolektury. Młodszy z mężczyzn nie poprzestał jednak na tym i zaczepił 66- latka, gdy ten wyszedł na zewnątrz. W przypływie agresji 34- latek zaatakował w pewnym momencie pokrzywdzonego, który popchnięty upadł tak niefortunnie, że doznał złamania ręki - relacjonuje oficer prasowy kieleckiej policji, Karol Macek.

Policjanci szybko ustalili dane agresora. Okazał się nim doskonale znany funkcjonariuszom 34-latek, który wcześniej zapracował na bogatą kartotekę policyjną. Sprawca został zatrzymany tego samego dnia, za uszkodzenie ciała grozi 5-letnia odsiadka.

CZYTAJ TEŻ: SROGA zima w Świętokrzyskiem! Od poniedziałku powrót ŚNIEGU!

Żołnierz AK pierwszym zaszczepionym seniorem w Katowicach