Spała z tatą w łóżku. Nagle wspięła się na parapet i wypadła z okna! Dramat w Sandomierzu

2021-07-18 16:12
Sandomierz. Czternastomiesięczna dziewczynka wypadła z okna
Autor: pixabay.com Sandomierz. Czternastomiesięczna dziewczynka wypadła z okna - zdjęcie poglądowe

Dramat w Sandomierzu. Czternastomiesięczna dziewczynka wypadła z okna. Do zdarzenia doszło w niedzielę 18 lipca około godz. 8.30. Jak podają lokalne źródła dziewczynka spała z tatą w łóżku. Mężczyzna nie zauważył, jak malutkie dziecko nagle wspina się po parapecie i podchodzi do okna. Dziecko w pewnym momencie wypadło. Na szczęście mieszkanie znajduje się na parterze. Dziecko trafiło do szpitala dziecięcego w Kielcach.

O dramatycznym zdarzeniu, jakie miało miejsce w niedzielę 18 lipca w Sandomierzu informuje Echo Dnia. Czternastomiesięczna dziewczynka spała z 34-letnim ojcem w łóżku. W mieszkaniu przebywała także 29-letnia matka dziecka. W pewnym momencie dziewczynka wspięła się na parapet. Łóżko znajdowało się tuż przy oknie. Nikt nie spostrzegł, gdy nagle dziecko przez nie wypadło. - Prawdopodobnie pod nieuwagę rodziców dziewczynka wspięła się na parapet i wypadła z okna mieszkania znajdującego się na parterze bloku - mówi w rozmowie z Echem Paulina Kalandyk z miejscowej policji.

Wiadomo, że w momencie przyjazdu służb na miejsce dziewczynka była przytomna. Jej rodzice byli natomiast trzeźwi. Dziecko zostało przetransportowane karetką do szpitala w Kielcach.