95-letni staruszek przewrócił się w domu! Po czterech dniach uratował go cud!

2021-11-22 12:29
95-letni staruszek przewrócił się w domu! Po czterech dniach uratował go cud!
Autor: Pixabay 95-letni staruszek przewrócił się w domu! Po czterech dniach uratował go cud!

Cztery dni gehenny przeżył 95-letni staruszek! Mężczyzna przewrócił się mieszkaniu w Skarżysku, nie mógł wstać, ani wezwać pomocy. Ratunek przyszedł cudem, kiedy losem 95-latka zainteresował się jego znajomy, który nie mógł się skontaktować ze staruszkiem. Kiedy na miejsce przybyli policjanci, starszy pan nie zareagował, ale uwagę funkcjonariuszy zwróciło dobiegające z mieszkania charczenie.

Dramat 95-latka rozegrał się w mieszkaniu przy ulicy Niepodległości w Skarżysku-Kamiennej. Znajomy mężczyzny poinformował policjantów, że od czterech dni nie miał kontaktu ze starszym mieszkańcem miasta. Na miejsce pojechał patrol, funkcjonariusze zapukali do mieszkania mężczyzny. Nik nie zareagował, ale policjanci zwrócili uwagę na dobiegające ze środka charczenie. Funkcjonariusze poprosili strażaków o pomoc w otwarciu drzwi, wezwali też pogotowie.

Gdy policjanci weszli do środka, 95-latek leżał w kuchni. Był skrajnie wycieńczony, mężczyzna upadł, ale nie był w stanie podnieść się o własnych siłach. Starszemu mężczyźnie udzielono pomocy w szpitalu.

Express Biedrzyckiej - Marcin Kierwiński: Kierowca dla Tuska. Tylko służbowo.