Koszmar w Ostrowcu. Trzyletnia dziewczynka zniknęła w środku nocy!

2021-11-22 15:07
Dramat w Ostrowcu. Trzyletnia dziewczynka zniknęła w środku nocy!
Autor: mat. policji Dramat w Ostrowcu. Trzyletnia dziewczynka zniknęła w środku nocy!

Chwile grozy przeżyła 53-letnia mieszkanka Ostrowca! Trzyletnia wnuczka kobiety zniknęła w środku nocy, jej babcia zostawiła dziewczynkę dosłownie na chwilę, a gdy wróciła, dziewczynki w domu już nie było. Przerażona babcia wezwała policjantów, którzy dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Okazało się wtedy, że trzylatka schowała się na dolnej półce w zamkniętej szafie, a całe zamieszanie najprawdopodobniej... przespała.

53-letnia mieszkanka Ostrowca przeżyła chwile grozy o godzinie 23:00, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kobieta opiekowała się 3-letnią wnuczką, kiedy dziewczynka spała, babcia wyszła na chwilę z domu. Po powrocie okazało się, że łóżeczko jest puste! Przerażona 53-latka zaczęła szukać wnuczki, ale dziewczynki nigdzie nie było. Przeczuwając najgorsze, kobieta zadzwoniła po policję. Jak poinformowała Ewelina Wrzesień, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, funkcjonariusze od razu zauważyli, że zarówno drzwi, jak i brama do posesji, są zamknięte.

Rozpoczęło się poszukiwanie trzylatki. Policjanci sprawdzali dom centymetr po centymetrze. Na szczęście udało się odnaleźć dziewczynkę, która weszła do szafy i położyła się na dolnej półce. Dodatkowo szafa była zasłonięta przez konik na biegunach, który prawdopodobnie ustawiła tam szukająca wnuczki babcia.

Trzylatka natomiast najprawdopodobniej przespała całe zamieszanie.

Sedno Sprawy - Anna Michalska