Świętokrzyskie: Metalowe pręty PRZEBIŁY szybę mercedesa. Scena jak z horroru [ZDJĘCIA]

2020-02-25 14:49 ToM

Bardzo niebezpieczne zdarzenie drogowe w miejscowości Dębska Wola (pow. kielecki). Ukraiński kierowca ciężarówki nieświadomie sprowadził ryzyko utraty życia lub zdrowia innych uczestników ruchu, kiedy... chciał przejechać pod wiaduktem, ale nie zorientował się, że jego tir jest zbyt wysoki! Metalowe pręty z naczepy zdemolowały jadące za manem auta.

Dramatyczne sceny rozegrały się naw poniedziałek przed godziną 19:00 lokalnej drodze w Dębskiej Woli pod Kielcami. Kierowca mana usiłował przejechać pod mierzącym niewiele ponad 3 metry wiaduktem, ale zapomniał, że jego masywna ciężarówka jest zbyt wysoka i nie zmieści się pod konstrukcją.

Ukrainiec w ogóle nie dostrzegł, że z naczepą kierowanego przez niego auta jest coś nie tak i po prostu jechał dalej. W tym samym czasie fragmenty metalowego stelaża plandeki spadały na jadące za tirem auta. Pręty doszczętnie zniszczyły szybę osobowego mercedesa, ucierpiał też dostawczak marki iveco. O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy - nikomu nic się nie stało.

- Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - informuje sierż. szt. Karol Macek z biura prasowego kieleckiej policji.

Chciał zabić matkę, ale tego nie pamięta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.