SZOK w sortowni odzieży! Niemiecki REWOLWER w kontenerze z ubraniami!

2021-01-13 11:34 tom
SZOK w sortowni odzieży! Niemiecki REWOLWER w kontenerze z ubraniami!
Autor: Świętokrzyska Policja SZOK w sortowni odzieży! Niemiecki REWOLWER w kontenerze z ubraniami!

Pracownicy sortowni odzieży niejednokrotnie natrafiają na dziwne znaleziska w kontenerach. Czasami odkrycia są przyjemne - zdarza się bowiem, że w używanej odzieży znajduje się gotówka czy inne cenne przedmioty. Częściej jednak pracownicy mają do czynienia ze zwykłymi śmieciami albo - co gorsza - niepokojące przedmioty. Tak było niedawno w Kielcach, gdzie pracownica sortująca ubrania znalazła... rewolwer! Broń przyjechała do Polski z Niemiec.

Nietypowy, jak na sortownie odzieży, przedmiot został odnaleziony podczas nocnej zmiany z poniedziałku na wtorek w Kielcach. 25-letnia pracownica firmy nie lada się zdziwiła, gdy w jednym z pakunków z zagraniczną odzieżą znalazła... przypominający rewolwer przedmiot. O wszystkim poinformowała policjantów, którzy zajęli się znaleziskiem.

ZOBACZ: Kowalski czy Nowak? Te nazwiska są najpopularniejsze w Świętokrzyskiem!

- Policjanci ustalili, że nietypowe znalezisko przyjechało na teren naszego kraju z Niemiec. Rewolwer został zabezpieczony i trafił do szczegółowej ekspertyzy, która wykaże jego właściwości oraz czy jego przewożenie pomiędzy krajami było dozwolone - informuje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Dopiero opinia policyjnych ekspertów przyniesie odpowiedź na pytanie, czy broń jest prawdziwa.

CZYTAJ: Dramat pod Ostrowcem. Okopcone ZWŁOKI mężczyzny w budynku! Co się stało?

KOMODO wysyła w świat anioła. Nowa wersja wielkiego hitu, tylko u nas!