Tragedia w Końskich. Samochód zderzył się z autobusem, 18-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu!

i

Autor: Państwowa Straż Pożarna Końskie Wypadek miał miejsce we wtorek 30 maja na obwodnicy Końskich.

Dramat na obwodnicy!

Tragedia w Końskich! 18-latka kierująca skodą zmarła w szpitalu! Jej auto zderzyło się z autobusem

2023-05-31 12:53

18-letnia dziewczyna, uczestniczka wypadku, do którego doszło we wtorek 30 maja na obwodnicy Końskich, zmarła w szpitalu!

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Koneckich Odlewników. Przypomnijmy, osobowa skoda zderzyła się z autobusem, którym podróżowały dzieci ze szkoły w Strzelcach Małych w województwie łódzkim. Do szpitala w ciężkim stanie trafiły dwie osoby podróżujące skodą. W sumie w tym aucie przebywało ich pięć, wszyscy to mieszkańcy powiatu koneckiego.

O wypadku pisaliśmy tutaj: Końskie. Wypadek z udziałem autobusu z dziećmi! Są ranni, na miejsce przyleciał śmigłowiec ratunkowy

- Niestety, w środę rano dotarła do nas informacja, że 18-letnia mieszkanka gminy Końskie, która kierowała skodą, zmarła w szpitalu. W ciężkim stanie znajduje się nadal 17-letni pasażer tego auta - informuje sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Nikt z podróżujących autokarem nie odniósł obrażeń. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu autokarowi i doszło do zderzenia. Policja z Końskich ustala nadal dokładne okoliczności wypadku.

Świętokrzyskie. Pożar w domu przy ulicy 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej
Źródło: Tragedia w Końskich. Samochód zderzył się z autobusem, 18-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu!